top_start
MENU GŁÓWNE
INNE
INFORMACJE
OSP Gilowice
43-227 Gilowice
ul. Korfantego 70
tel. 448-75-55
Wspieramy!!!

Reklamy
Zebranie sprawozdawcze za 2012
Dodano: 2013-03-01
Zarząd OSP Gilowice informuje, że zebranie sprawozdawcze za 2012 rok odbędzie się 02 marca o godzinie 16.00 w LO w Gilowicach. Zapraszamy wszystkich członków OSP Gilowice.
Halowy Turniej Piłki Nożnej Policjantów i Strażaków OSP      foto ...
Dodano: 2013-01-05
W 2013 roku puchar powraca po 5 latach do OSP Gilowice. Nasza drużyna zajęła I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Policjantów i Strażaków OSP. Zwycięstwo to jest przepustką do turnieju powiatowego, na którym miejmy nadzieję powtórzymy wynik z 2008 roku kiedy to wygraliśmy.
W turnieju brały udział drużyny:
 • Komenda Powiatowa Policji Bieruń
 • Ochotnicza Straż Pożarna Bojszowy
 • Ochotnicza Straż Pożarna Brzeszcze-Bór
 • Ochotnicza Straż Pożarna Gilowice
 • Ochotnicza Straż Pożarna Góra
 • Ochotnicza Straż Pożarna Miedźna
 • Ochotnicza Straż Pożarna Wola
 • Zapraszamy do galerii...
  Festyn strażacki na Stadionie Narodowym w Warszawie      foto ...
  Dodano: 2012-08-27
  Z okazji Jubileuszu 20-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej oraz XIII Zjazdu Krajowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, w dniu 25 sierpnia 2012 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Strażacki Festyn.
  Druhów z Gilowic nie mogło tam zabraknąć, gdyż była to niepowtarzalna okazja do tego aby zobaczyć arenę EURO2012. Przez cały czas trwania festynu można było wejść do trenażera pożarowego, który imituje warunki jakie można zastać na miejscu pożaru. Odbył się także pokaz grupy ratownictwa wysokościowego, pokaz Stihl Timbersport, a także pokaz tresury psów z grupy poszukiwawczo-ratowniczej.
  Zapraszamy do galerii...
  Msza święta
  Dodano: 2012-04-30
  5 maja o godz. 17.00 w kaplicy p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Gilowicach odbędzie się msza święta w intencji strażaków OSP Gilowice oraz ich rodzin. Zapraszamy.
  Gminny objazd 2012
  Dodano: 2012-04-30
  4 maja odbędzie się Gminny Objazd jednostek OSP. Rozpoczęcie w Grzawej o godzinie 18.00, zakończenie w Miedźnej.
  Zebranie sprawozdawcze za 2011
  Dodano: 2012-02-13
  Zarząd OSP Gilowice informuje, że zebranie sprawozdawcze odbędzie się 18 lutego o godzinie 16.00 w Domu Socjalnym w Gilowicach. Zapraszamy wszystkich członków OSP Gilowice.
  Lodowisko      foto ...
  Dodano: 2012-02-05
  W mijającym tygodniu druhowie z Gilowic stworzyli lodowisko dla mieszkańców naszej miejscowości. Boisko do gry w koszykówkę (za boiskiem piłkarskim) zamieniło się w ślizgawkę do czasu aż nie nadejdzie odwilż -na co jak przewidują synoptycy na razie się nie zanosi.
  Zapraszamy do zabawy wszystkich chętnych
  Powiatowe zawody sportowo - pożarnicze Pszczyna 2011      foto ...
  Dodano: 2011-10-02
  Pecha, który prześladuje naszą jednostkę na zawodach powiatowych, ciąg dalszy ...
  Tym razem zajęliśmy IV miejsce z łącznym czasem 127 sekund. Sztafetę wykonaliśmy w czasie 64 sekund, a ćwiczenie bojowe w czasie 63 sekund.
  Pech dał o sobie znać już w remizie podczas wyjazdu do Pszczyny. Wtedy podczas ostatniej próby motopompa odmówiła posłuszeństwa. Na zawodach więc zmuszeni byliśmy wystąpić na starym i wysłużonym sprzęcie. Po biegu sztafetowym zajmowaliśmy pierwsze miejsce. Jednak podczas wykonywania ćwiczenia bojowego z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wąż odkręcił się od motopompy. Tak więc aby dokończyć ćwiczenie bojowe sytuację musiał ratować nasz mechanik i ponownie podpiąć wąż do motopompy. Z zeznań łącznika wynika że wąż odkręcił się sam. Takie tłumaczenie nie do końca jednak przekonało resztę drużyny, ponieważ przez to straciliśmy szansę na zwycięstwo.
  Skład drużyny:
 • Lorek Paweł - Dowódca
 • Watoła Krystian - Przodownik roty I
 • Pająk Adam - Pomocnik przodownika roty I
 • Watoła Janusz - Przodownik roty II
 • Watoła Mariusz - Pomocnik przodownika roty II
 • Mandla Artur - Rozdzielaczowy
 • Sajdok Przemysław - Łącznik
 • Bałuch Adrian - Mechanik
 • Gminne zawody sportowo -pożarnicze Góra 2011      foto ...
  Dodano: 2011-09-18
  Tegoroczne Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze przeszły do historii. Historii szczęśliwej dla OSP Gilowice. Druhowie naszej jednostki zajęli I miejsce. Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:
 • I miejsce - OSP Gilowice - łączny czas 120 sek
 • II miejsce - OSP Miedźna
 • III miejsce - OSP Góra
 • IV miejsce - OSP Wola
 • W biegu sztafetowy nasza jednostka uzyskała czas 65 sekund i był to drugi wynik, natomiast w konkurencji bojowej uzyskaliśmy czas 45 sekund. Dodatkowo przez gapiostwo dwóch naszych druhów otrzymaliśmy 10 punktów karnych.
  1 października zapraszamy wszystkich do Pszczyny na zawody powiatowe, gdzie reprezentować będziemy gminę Miedźna.
  Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP      foto ...
  Dodano: 2011-06-27
  25 czerwca w sali Urzędu Gminnego w Miedźnej odbył się Zjazd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej. Głównym tematem było zatwierdzenie składu nowego Zarządu Oddziału Gminnego. Ważnej zmiany dokonano na stanowisku Komendanta Gminnego -został nim ... druh Adam Tomala. Naczelnik naszej jednostki zastąpił na tym stanowisku druha Alojzego Chrostek.
  Wybrano także delegatów na Zjazd Oddziału Powiatowego. Funkcje te będą pełnić druh Andrzej Watoła oraz druh Alojzy Chrostek.
  Zapraszamy do galerii ze zjazdu.
  Archiwum

  Przejdź do strony:


  <<< poprzednia   -    1  2  3  4  5  6  7  8  9      -   następna >>>

  Galeria
  AFORYZMY
  Kalendarz
  Copyright © 2005-2020 by OSP Gilowice - All Rights reserved